• 067 900 90 06
  • 097 413 78 58
  • 096 990 89 28
24/7 Приймаємо заявки Задати питання
Передзвонимо Вам за 5 хвилин! Передзвоніть мені

Про Recruiter

Ми - агенція Recruiter. Агенція працевлаштування та візовоі підтримки. Працюємо з 2015 року. Вирізняє нашу агенцію серед інших чесність та людяність.

Як зявилась ідея організувати агенцію працевлаштування Recruiter?

Я працювала в агенції праці в Польщі, і зрозуміла проблему українських посередників. Коли поляк дає заявку, наприклад, потрібен арматурщик. Украінський посередник з метою швидкого заробітку перекручує оголошення типу "потрібні хлопці без досвіду роботи на в’язку арматури”. В результаті приїжджають хлопці на роботу, яку не вміють робити. Поляк їх не приймає на роботу, український посередник вмиває руки. Вот і так звана ситуація ”кинули”. В програші насправді всі, і поляк, в якого будівництво стоїть, і хлопці, які заплатили посередникові, а самі без роботи і без житла, і український посередник. Адже довго так не попрацюєш. Та й в хлопців рано чи пізно віза скінчиться і вони повернуться додому.

Представляючи інтереси польського роботодавця, але будучи українкою, мені приходилось вирішувати всі такі проблемні ситуації. А іх було і було. Тому і виникла ідея створити українську агнцію, яка б не дурила людей, а працевлаштовувала.

Ми працюємо чесно, кожен працівник несе індивідуальну відповідальність. В нас не може бути ситуаціі, коли ми обіцяємо більше, а людина заробить менше. Навпаки - ми занижаємо ставки. Адже не можемо передбачити як людина буде працювати, чи роботодавець буде задоволений ії роботою.

Що ми робимо?

Ми знайдемо роботу на якій Ви реально зможете працювати і заробити. Ми не працевлаштуємо Вас на роботу, де вимагається досвід, якщо Ви його не маєте. Тому, що ми зацікавлені в тому, щоб Ви заробили на цій роботі, а не просто приїхали туди. Ми гарантуємо відповідальність роботодавця. Ми гарантуємо, що Вам видадуть заробітну плату. У випадку, якщо Вам не підійде робота, ми знайдемо Вам іншу.

Ми підстрахуємо Вас у будь-якому питанні. Ми настільки любимо свого клієнта, що готові зробити за нього усе, крім роботи.

Ми не несемо відповідальності у випадку, якщо Ви: невчасно зявились на роботу, не зявились на роботу, зявились на роботу в стані алкогольного або наркотичного спяніння, не виконуєте посадових обвязків, порушуєте субординацію (хамовито поводитись по відношенню до роботодавця), не виходите з нами на звязок (не купили сім карту, ігноруєте наші повідомлення, дзвінки), ігноруєте наші вказівки.

Якщо ж Ви дисципліновано виходите на роботу, працюєте та не шукєте собі пригод в Польщі, ми зробимо все можливе і неможливе, щоб пригоди Вас не застали.

БУДЕМО РАДІ ВІДПОВІСТИ НА БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ!
Залиште заявку і ми запропонуємо оптимальне рішення!
Городецька Марта Менеджер по роботі з клієнтами

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
вава

ва

Александра
video1

1 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod  tempor incididunt psum dolor sit amet,consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

НАШІ ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
  • ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНО
  • СУЧАСНИЙ ТА ЯКІСНИЙ СЕРВІС
  • СОТНІ ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ
  • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ
  • ПРАЦЮЄМО ЗІ ВСІМА РЕГІОНАМИ УКРАЇНИ

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Залиште, будь-ласка, своє питання нижче і наші спеціалісти дадуть відповідь, як тільки матимуть таку можливість!

Або телефонуйте просто зараз на номер 097 447 16 60
Замовлення зворотнього дзвінка