• 067 900 90 06
 • 097 413 78 58
 • 096 990 89 28
24/7 Приймаємо заявки Задати питання
Передзвонимо Вам за 5 хвилин! Передзвоніть мені

Робота в Польщі

Хочете працювати в Євросоюзі та отримувати гідну заробітну плату? Ми допоможемо підібрати підходящу вакансію!

Ми маємо чат в Viber, де розташовуються всі актуальні вакансії, напишіть або зателефонуйте нам, щоб ми Вас добавили

Ви отримаєте можливість бачити нові та найкращі вакансії

Карта Євросоюзу

Легальне працевлаштування та робота у Польській Республіці

Сьогодні актуальним питанням для українців є пошук роботи за кордоном, зокрема у Польщі. Така ситуація зв’язана із складним становищем економіки країни: низьким рівнем заробітної плати, нехваткою робочих місць, відсутністю умов для реалізації професійних та творчих здібностей. Причин для працевлаштування поза межами батьківщини є безліч, проте знайти оптимальну вакансію та чесних партнерів нелегко. Наша компанія Recruiter стане надійним партнером для усіх, хто задумується про трудову міграцію.

Переваги працевлаштування у Польщі для українських громадян

1. Чому саме Польщу обирають українці для трудової міграції?

Тому що вона близько, тож можна досить часто приїжджати додому чи влаштуватися на сезонний підробіток. Тому, що доволі зрозуміла мова, яку кожен слов'янин зможе швидко опанувати. Проте є й інші переваги.

Основна перевага Польщі як місця працевлаштування над іншими краінами ЄС - це лояльна міграційна політика. Польша переживає демографічну кризу. Навчальні заклади не мають студентів, а підприємствам бракує робочих рук. Поляки працездатного віку, маючи відкриті кордони з ЄС прямують до Англії, Німеччини, бо там заробітки більші. Ми ж, українці, відносимось, до країн третього світу, а тому податки на нашу робочу силу є великі. Це зроблено спеціально, щоб стримувати міграційний рух. Польща ж має спрощену систему оподаткування щодо українців, молдаванів та росіян. Тому реально чистими на руки в Польщі Ви заробите більше. Адже який сенс їхати дальше (наприклад, у Англію), де мова не подібна до твоєї і заробляти менше? Для українців, молдаванів, росіян Польша має спрощену процедуру працевлаштування іноземців.

Ряд переваг працевлаштування у Польщі, ніж в Чехії

По-перше, Польща відкриває стандартну робочу візу на 180 днів. Чехія на 90.

По-друге, пакет документів в середньому для виготовлення польської робочої візи 3200 грн +18,5 євро (візовий збір),  для Чеської візи - 9000 грн + 1000$ (за реєстрацію).

По-третє, Ви маєте право змінювати роботодавця. Якщо документи Ви отримали від пана Пьотрека, а фактично працюєте у пана Войтека. То вистачить лише пану Войтеку внести декілька поправок. Якщо Вам знудилось працювати у пана Войтека, Ви можете працювати на Марека, Дарека, Арека, вообщем, без різниці. В Чехії, якщо Вам не сподобався роботодавець, який Вас запросив Ви повертаєтесь додому. Тобто, Ви повністю залежні від цього роботодавця. Саме тому вони часто зловживають украінською робочою силою.

2. Гідна оплата праці.

У Польщі мінімальна зарплата становить не менш як пів тисячі доларів, тож мігранти можуть розраховувати на щомісячний дохід не менше цієї суми і навіть більше. Звісно, багато чого залежить від вакансії, місця роботи та старань працівника.

Шанс отримати право на проживання вже через п’ять років (трудовий мігрант може подавати заявку щодо отримання виду на проживання, котре дозволяє перевезти свою сім'ю).

3. Кар'єрне зростання.

Добре зарекомендувавши себе на посаді та попрацювавши тривалий час за кордоном, можна претендувати на більш високооплачувану посаду як в самій Польщі, інших країнах ЄС, так і в себе на батьківщині.

4. Особистий розвиток.

Влаштувавшись на роботу в Польщу, мігрант зможе не тільки поправити своє фінансове становище, але й вивчити з нуля чи вдосконалити свої навики іноземної мови (польської та англійської). Також це можливість побачити світ, познайомитися з традиціями, залишитися на постійне місце проживання у вибраній країні.

Легальне працевлаштування в Польщі за контрактом

Наше рекрутингове агентство Recruiter пропонує комплекс послуг та свою допомогу по працевлаштуванні в Польщі усім повнолітнім українцям.

Чому варто обрати саме нас?

Ми підбираємо для вас вакансію, що максимально відповідає вашим вмінням та досвіду, а також бажаному рівню доходу. Ми економимо ваш час, оскільки самі перевіряємо працедавців, направляємо йому ваші дані, а потім - слідкуємо за його відповідальністю.

У Recruiter знають, які необхідні документи потрібні і як їх правильно заповнити, адже найменша помилка може стати відмовою у наданні вам візи та права на роботу.

Ви нам надаєте мінімальний пакет документів, а ми допомагаємо отримати польську робочу візу.

Скориставшись послугами нашого агентства, ви за короткий час отримаєте робоче місце в Польщі, оскільки ми напряму співпрацюємо із компаніями, що пропонують вакансії українцям, перевіряємо їх та відстежуємо актуальність усіх пропозицій. Співробітництво з нами – це гарантія того, що ви дійсно зможете заробляти гроші, а не просто виїхати закордон.

Етапи працевлаштування українців у Польщі

Людина, яка прагне отримати роботу у сусідній країні, має зробити декілька дій.

 1. Ви обираєте вакансію. Ми допоможемо обрати Вам вакансію відповідно до Ваших вимог та можливостей. Якщо Ви не знайшли те, що Вам подобається - опишіть яку роботу Ви шукаєте і ми Вам її знайдемо.
 2. Надсилаєте нам документи (фото першої сторінки закордонного паспорта та візи). Ці дані ми передаємо роботодавцю для офіційного оформлення. Таким чином, ми резервуємо за Вами робоче місце.
 3. Плануємо маршрут добирання. Ви можете добиратись до місця роботи рейсовим автобусом або ж скористатись нашим водієм, який доставить Вас до місця роботи.
 4. В Польщі Вас зустрічає роботодавець.

Звертайтеся до нас, аби в найкоротші терміни знайти хорошу та високооплачувану роботу в Польщі без жодних ризиків.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
вава

ва

Александра
video1

1 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod  tempor incididunt psum dolor sit amet,consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

НАШІ ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
 • ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНО
 • СУЧАСНИЙ ТА ЯКІСНИЙ СЕРВІС
 • СОТНІ ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ
 • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ
 • ПРАЦЮЄМО ЗІ ВСІМА РЕГІОНАМИ УКРАЇНИ

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Залиште, будь-ласка, своє питання нижче і наші спеціалісти дадуть відповідь, як тільки матимуть таку можливість!

Або телефонуйте просто зараз на номер 097 447 16 60
Замовлення зворотнього дзвінка