• 067 900 90 06
  • 097 413 78 58
  • 096 990 89 28
24/7 Приймаємо заявки Задати питання
Передзвонимо Вам за 5 хвилин! Передзвоніть мені

Робота на птахофабриці

Робота в Польщі на птахофабриці - одна з найбільш популярних вакансій, серед інших пропозицій роботи на конвеєрній стрічці. Робота на птахофабриці є різною, деяка може бути доволі важкою, проте добре оплачуваною.

Обов'язки та вимоги

В обов'язки різноробочого входить обробляти, фасувати й упаковувати тушки птиці протягом 10-12 годинної робочої зміни. Характер роботи вимагає певних навичок в сфері домашнього господарства - розібрати курку на частини необхідно швидко і якісно. Також треба враховувати стан здоров'я і свій вік, щоб мати сили відстояти біля конвеєра всю зміну.

Перерв за робочий день декілька й ті не тривалі по 15 хвилин. Польську мову для цієї роботи знати не обов'язково. Для новачків існує тижневий випробувальний термін. На перших порах необхідно мати при собі деякі грошові кошти, тому як харчування оплачується самостійно. Житло надається з розрахунку невелика кімната на чотирьох чоловік плюс кухня, душова і санвузол.

Зарплата на птахофабриці

Розмір заробітної плати - від 7-8,5 PLN за годину (близько 250 робочих годин в тиждень). Місячна зарплата - 1800-2000 PLN. Однак, слід враховувати, що на деяких птахофабриках віднімають вартість проживання з підсумкової заробітної плати (від 150 до 300 PLN на місяць).

Оплата проводиться роботодавцем готівкою раз в два тижні або в кінці місяця. Існує система преміювання та штрафів.

Дозвіл на роботу

Робоча віза класу «D» дозволяє перебувати на території Польщі до 180 календарних днів. Через 3 місяці можна продовжити робочу візу до року. Змінити роботодавця на місці (якщо умови роботи будуть невідповідними) також можливо.

БУДЕМО РАДІ ВІДПОВІСТИ НА БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ!
Залиште заявку і ми запропонуємо оптимальне рішення!
Городецька Марта Менеджер по роботі з клієнтами

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
вава

ва

Александра
video1

1 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod  tempor incididunt psum dolor sit amet,consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

НАШІ ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
  • ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНО
  • СУЧАСНИЙ ТА ЯКІСНИЙ СЕРВІС
  • СОТНІ ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ
  • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ
  • ПРАЦЮЄМО ЗІ ВСІМА РЕГІОНАМИ УКРАЇНИ

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Залиште, будь-ласка, своє питання нижче і наші спеціалісти дадуть відповідь, як тільки матимуть таку можливість!

Або телефонуйте просто зараз на номер 097 447 16 60
Замовлення зворотнього дзвінка