• 067 900 90 06
  • 097 413 78 58
  • 096 990 89 28
24/7 Приймаємо заявки Задати питання
Передзвонимо Вам за 5 хвилин! Передзвоніть мені

Робота на заводах

З 2010 року Польща впевнено утримує лідируючі позиції серед інших країн Європи за обсягами випуску побутової техніки та електроніки. Щорічно будуються нові заводи, свої виробничі потужності на території Польської республіки розміщують десятки всесвітньо відомих концернів.

Серед них і південнокорейський гігант Samsung. Звідси на світові ринки надходять мільйони холодильників, пральних машин, пилососів та інших товарів. У зв'язку з тим, що в країні існує деякий дефіцит кадрів, у наших співвітчизників з'являється прекрасний шанс - робота в Польщі на заводах Самсунг (Samsung) з гідною оплатою, соціальними гарантіями і хорошими умовами праці.

Робота на конвеєрі не складна, але монотонна. Вона полягає в збірці, упаковці окремих механізмів, робочих вузлів і деталей різних пристроїв і приладів, обслуговування поточних ліній. Все виробництво повністю автоматизовано, від робітника не потрібно значних зусиль, досить уважності і чіткого виконання своїх функцій.

Вимоги до претендентів

На роботу беруть чоловіків і жінок у віці не молодше 18-20 років. Головною умовою при наймі є відсутність шкідливих звичок, хороший стан здоров'я, здатність тривалий час виконувати одноманітні дії. Верхній віковий поріг відсутній. Кожен кандидат розглядається індивідуально. Немає строгих вимог до досвіду і кваліфікації. Навчання відбувається безпосередньо на підприємстві. Перед початком обов'язково проходження медогляду (безкоштовно для претендентів).

Умови і оплата

Для всіх новачків встановлений обов'язковий випробувальний термін - 2 тижні. За цей час претендент засвоює виробничі навички, прийоми, основи техніки безпеки, а наймач приймає остаточне рішення про прийом. Робочий графік з понеділка по суботу включно, в дві зміни по 10 годин.

Мінімальна зарплата на заводах Самсунг в Польщі -11 PLN за годину. У п'ятницю та суботу передбачений подвійний тариф. Є обов'язкові перерви протягом зміни: дві по 15 хвилин і одна - півгодинний на обід. Цей час не оплачується.

Співробітникам безкоштовно надається спецодяг, взуття, додатковий інвентар при необхідності. Працівникам гарантовано безкоштовне проживання, роздільне для жінок і чоловіків. На території гуртожитку категорично заборонено вживати алкоголь. На заводах організовано харчування: бутерброди, чай, гарячі обіди.

БУДЕМО РАДІ ВІДПОВІСТИ НА БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ!
Залиште заявку і ми запропонуємо оптимальне рішення!
Городецька Марта Менеджер по роботі з клієнтами

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
вава

ва

Александра
video1

1 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod  tempor incididunt psum dolor sit amet,consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

НАШІ ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
  • ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНО
  • СУЧАСНИЙ ТА ЯКІСНИЙ СЕРВІС
  • СОТНІ ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ
  • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ
  • ПРАЦЮЄМО ЗІ ВСІМА РЕГІОНАМИ УКРАЇНИ

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Залиште, будь-ласка, своє питання нижче і наші спеціалісти дадуть відповідь, як тільки матимуть таку можливість!

Або телефонуйте просто зараз на номер 097 447 16 60
Замовлення зворотнього дзвінка