• 067 900 90 06
  • 097 413 78 58
  • 096 990 89 28
24/7 Приймаємо заявки Задати питання
Передзвонимо Вам за 5 хвилин! Передзвоніть мені

Сезонна робота: збір полуниці

Багатьом відомо, як саме відбувається збір полуниці, адже у багатьох вона росте на дачах або городах, але тим, хто планує заробляти таким чином, слід знати, що робота буде не зовсім легкою. Потрібно уявити собі велику плантацію, кінець якої видніється десь за горизонтом, повністю засаджену полуницею. Її червоні ягоди місцями визирають з під зелених кущів, і збирати їх потрібно дуже швидко, адже в іншому випадку урожай може пропасти. 

Відверто кажучи, досвідчені фермери знають про те, що робота в Польщі на зборі полуниці дуже важка, адже неможливо навіть підрахувати мінімальну кількість робочих рук, які потрібно для збирання всього врожаю, тому вакансії на подібну посаду (природно, в сезон) є практично завжди.

Як проходить збір полуниці? 

Відверто кажучи, робота в Польщі на полуницю користується чималим попитом, але нікому достеменно невідомо, що собою являє така робота, тим більше на різних фермерських господарствах цей процес виглядає по-різному. Існують такі фермери, які використовують виключно ручну працю, тобто кожну ягідку потрібно зірвати і покласти в спеціально підготовлену ємність, а є і такі, які довіряють виключно напівавтоматичним методам збирання врожаю (проте і в цьому випадку без спритних рук не обійтися). Зазвичай на плантацію випускають дуже багато робочих, в руках у яких знаходяться спеціально підготовлені ємності. Вони оглядають кущі і збирають зрілі ягоди, поступово просуваючись вглиб рядів. 

Розповідаючи про збір полуниці в Польщі, потрібно сказати, що сьогодні більшість фермерів використовують в процесі збору врожаю «колісниці» Феба, які мають вигляд деяких візків, де є ємності для врожаю і особистих речей. Візки накриті тентами, що захищають людину від дощу, а люди в ній можуть сидіти або лежати (обличчям вниз), а руки повинні бути вільними, щоб зривати і складати в ємності ягоди. Дане пристосування оснащене колесами, тому ніякої складності в переміщенні її з ділянки на ділянку немає.

Умови роботи і оплата 

Нескладно припустити, що незважаючи на те, що робота в Польщі на полуниці для українців є дуже привабливою, адже вакансії є завжди, працювати тут дуже важко. Робочий день на полях часто триває не 8, а 10-12 годин, при цьому трудовий тиждень зазвичай шестиденний (ягоди дуже швидко зріють і зволікання в їх збиранні неприпустимі). Окремо варто сказати, що погода ніякого впливу на ритм збирання не впливає, тобто збирати ягоди потрібно буде в будь-яких умовах (палюче сонце, дощ чи вітер). Вихідні найчастіше бувають по неділях і під час католицьких свят, тому що поляки дуже серйозно ставляться до релігії. За відмову від виходу на робоче місце доведеться платити штраф, тому такого розвитку подій рекомендується уникати. 

На фермах діє досить цікава система оплати - зазвичай оплачується кожна зібрана корзина ягід (луб'янка) або кілограм. Ціни різні, за луб'янку можна заробити від 1-2,5 зл, все залежить від розміру полуниці. 

Нюанси житла і харчування

Не можна не помітити те, що збір полуниці в Польщі для українців вважається дуже популярним не тільки через те, що поляки забезпечують їм досить високу заробітну плату, а ще й через те, що вони пропонують емігрантам комфортні умови життя. Зазвичай фермери облаштовують на території своїх угідь великі житлові приміщення, оснащені всім необхідним, де люди можуть жити. Однак варто пам'ятати про те, що за це доведеться щомісяця розлучатися з невеликою частиною своєї заробітної плати (даний факт обговорюється окремо).

Харчування. Зазвичай в Польщі харчування працівник забезпечує собі самостійно. Проте на роботі при полуницях частенько роботодавці пропонують обід. Це робиться для того, щоб працівники економили час на його приготування і витрачали на збір полуниці. Також нерідко роботодавці дають городину (картоплю, моркву, буряк, цибулю, овочі), з якої Ви вже можете готувати. 

Відгуки про сезонне роботі на зборі ягід в Польщі зустрічаються різні, але люди переважно позитивно відгукуються про такий спосіб заробляння грошей. Однозначно ця робота не сподобається людям, які не мали відношення до польових робіт (менеджери, працівники офісу, вчителі). Якщо ж Ви маєте довід на польових роботах (малина, полуниця, картопля, буряк), то звичайно, що Ви будете задоволені- за звичну для Вас роботу отримувати хороші гроші.  Тому якщо є бажання спробувати, то потрібно їхати - вакансій завжди вистачить. 

БУДЕМО РАДІ ВІДПОВІСТИ НА БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ!
Залиште заявку і ми запропонуємо оптимальне рішення!
Городецька Марта Менеджер по роботі з клієнтами

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
вава

ва

Александра
video1

1 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod  tempor incididunt psum dolor sit amet,consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

НАШІ ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
  • ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНО
  • СУЧАСНИЙ ТА ЯКІСНИЙ СЕРВІС
  • СОТНІ ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ
  • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ
  • ПРАЦЮЄМО ЗІ ВСІМА РЕГІОНАМИ УКРАЇНИ

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Залиште, будь-ласка, своє питання нижче і наші спеціалісти дадуть відповідь, як тільки матимуть таку можливість!

Або телефонуйте просто зараз на номер 097 447 16 60
Замовлення зворотнього дзвінка