• 067 900 90 06
  • 097 413 78 58
  • 096 990 89 28
24/7 Приймаємо заявки Задати питання
Передзвонимо Вам за 5 хвилин! Передзвоніть мені

Оформлення страховки

Для отримання довгострокової чи короткострокової робочої візи в Польщу в переліку необхідних документів є і медична страховка. Цим документом іноземний працівник підтверджує, що в разі його хвороби витрати на обслуговування і лікування не ляжуть на державу, громадянином якої він не є, а будуть зняті з страхової суми. 

Поліс для медичного обслуговування буває різний - від найпростішого страхування на випадок раптової травми до повноцінного забезпечення лікарської допомоги при будь-яких захворюваннях. Якщо їхати не для розваги, а для роботи, краще взяти страховку не тільки від нещасного випадку, оскільки медицина в Польщі досить дорога. Практичний досвід багатьох приїжджих показав, що медичне страхування дійсно необхідне і дуже вигідне. 

Робоча віза в Польщу громадянам України може видаватися на термін не більше року. Це загальна дія візи, а право перебування в країні становить 180 днів або 365 днів. Страховка повинна покривати весь час, в тому числі і неробочі дні, плюс ще кілька - зазвичай це один-два тижні. Страховка повинна бути міжнародною, тобто діяти на території всіх держав з Шенгенської зони.

Якщо робоча віза не одноразова, а з правом в'їзду більше двох разів, то страховка може покривати тільки час перебування першого візиту. Наприклад, якщо потрібна віза на 180 днів з заїздами в 100, 50 і 30 днів протягом року, то цілком можливо, що для оформлення візьмуть страховку тільки на перший в'їзд в 100 днів. 

Якщо робоча віза розрахована на один або два в'їзди в Польщу - страховка повинна залишатися дійсною весь цей термін. Так, якщо для сезонної роботи знадобиться приїхати на 3 місяці навесні і ще три місяці восени протягом одного року, то медичний поліс буде потрібно оформити на всі 180 днів візи. 

Ми пропонуємо оформлення страховки за дуже низькими цінами. Відкриття проводить акредитована страхова компанія. Даний медичний поліс буде дійсний у всіх візових центрах Посольства Польщі в Україні. 

Так ціна на страховку для перебування в Польщі 180 днів становить 160 грн. Ціна на страховку для перебування в Польщі 270 днів – 270 грн.

БУДЕМО РАДІ ВІДПОВІСТИ НА БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ!
Залиште заявку і ми запропонуємо оптимальне рішення!
Городецька Марта Менеджер по роботі з клієнтами

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
вава

ва

Александра
video1

1 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod  tempor incididunt psum dolor sit amet,consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

НАШІ ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
  • ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНО
  • СУЧАСНИЙ ТА ЯКІСНИЙ СЕРВІС
  • СОТНІ ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ
  • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ
  • ПРАЦЮЄМО ЗІ ВСІМА РЕГІОНАМИ УКРАЇНИ

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Залиште, будь-ласка, своє питання нижче і наші спеціалісти дадуть відповідь, як тільки матимуть таку можливість!

Або телефонуйте просто зараз на номер 097 447 16 60
Замовлення зворотнього дзвінка