• 067 900 90 06
 • 097 413 78 58
 • 096 990 89 28
24/7 Приймаємо заявки Задати питання
Передзвонимо Вам за 5 хвилин! Передзвоніть мені

Реєстрація фірми в Польщі

Польща - одна з найпривабливіших для імміграції країн Євросоюзу, а одним з найшвидших і надійних способів отримання ВНЖ і ПМЖ в Польщі є бізнес-імміграція. Ми працюємо в цьому напрямку з 2009 року. Прозорість відносин між державою і підприємцем, відсутність корупції,  стабільність доходів, здорова конкуренція, одна з найбіль шрозвинутих економік Європи, сучасна інфраструктура, можливість участі в європейських програмах кредитування, здорова екологія і красива природа, багата історія, все це - Польща!

Реєстрація фірми в Польщі

Кому підходить цей вид імміграції?

Це шлях для:

 • тих, хто знає ази підприємництва. В Польщі таким людям буде легше, тому що є чіткі правила, однакові для всіх, європейський Закон про свободу підприємницької діяльності буде працювати на Вас;
 • фахівців IT напрямків навіть якщо не має необхідних знань у підприємництві (допоможуть наші бухгалтери). Польські чиновники із задоволенням видають ВНЖ засновникам-членам правління фірм з IT-шними видами діяльності і контрактами;
 • для тих, хто хоче жити в економічно стабільній країні і розуміє, що вона стабільнав т. ч. і тому, що в Польщі податки йдуть туди, куди вони повинні йти - на користь країні, а не в кишеню чиновнику;
 • для тих, хто готовий заради майбутнього своєї сім'ї взяти на себе відповідальність і працювати в якості керівника власного підприємства в умовах цивілізованої конкуренції.

Що дає реєстрація фірми в Польщі іноземцю?

На підставі витягу про реєстрацію фірми і з судового реєстру KRS, засновники-іноземці можуть відкрити Шенгенські мультивізи типу С04 (Україна, РФ, Білорусь), національну візу типу Д04 (Україна). На підставі виписки з судового реєстру плюс запрошення на роботу в свою фірму в якості члена правління, зареєстроване в повітовому відділі з працевлаштування – можна отримати національну візу типу Д05 (Україна, РФ, Білорусь). З цими типами віз можна знаходиться в Польщі весь період, на який видана віза і в будь-якій країні Шенгенської угоди протягом 90 днів протягом 180 днів.

На підставі ведення господарської діяльності в Республіці Польща, засновники можуть отримати дозвіл на тимчасове перебування в Польщі і націй підставі-карту ВНЖ (вперше-нарік (два), згодом подовжують на той самий термін або відразу на три роки). Умови отримання і продовження ВНЖ-нижче. Через п'ятьроків легального перебування в Республіці Польща, засновники-члени правління можуть подавати документи на карту ПМЖ. При цьому, засновники-іноземці можуть перебувати за межами Польщі більше, ніж це дозволено іншим претендентамна ПМЖ. Для цього потрібно лишео формляти свої поїздки у вигляді відряджень від своєї фірми!

Ви отримуєте можливість користуватися європейськими пільгами і низькими процентними ставками лізингових програм, а через рік реальної діяльності - кредитними програмами ЄС зі ставками від 3% річних! Ви можете запрошувати на роботу в свою фірму не тільки себе, але і тих людей, яких ви побажаєте! Для цього достатньо зареєструвати в повітовому відділі з працевлаштування. Запрошення на роботу від Вашої фірми вислати здобувачеві роботи для відкриття візи!

Реєстрація фірми в Польщі

З європейською фірмою із задоволенням укладають договори ділові партнери з усього світу. Уклавши договір з, припустимо, німецькою фірмою, Ви можете виконувати роботи, отримувати за це грошові кошти і не братидозвіл на роботу в Німеччині! Яким чином Ви оформите отримані кошти: у вигляді зарплати чи, наприклад, дивідендів - Ваша справа!

Як засновнику-члену правління, перевезти в Польщу сім'ю?

Є кілька варіантів:

 1. Назначити дружину (повнолітніх дітей, батьків) - засновниками з часткою в статутному фонді не менше 10% (інакше система консулат не побачить її і навіть візу на підставі господарської діяльності не відкриють) і далі по шляху, описаному вище.
 2. Членам сім'ї засновників-членів правління відкриють Шенгенські візи до Польщі і попри їзду в країну можна буде подаватися на ВНЖ «З огляду на інші обставини... чоловіка бо діти молодші 21 року, які знаходяться під опікою мігруючої...особи, яка здійснює господарську діяльність». Якщо ВНЖ дадуть засновнику на тойже термін, то ВНЖ отримають всі члени сім'ї.
 3. Для неповнолітніх дітей наших клієнтів ми допомагаємо отримувати рішення про зарахування в дошкільні та шкільніу станови Республіки Польща.

Як облаштуватися в Польщі? Скільки це коштує і з чого почати?

Ще до Вашого переїзду ми можемо знайти для Вас житло і приміщення для бізнесу. Наприклад, оренда двокімнатної квартири в Кракові - від 1500 злотих на місяць, оренда офісу (50 м. кв) - 2000-2500 злотих на місяць. Ціни на продукти в Польщі можна порівняти з українськими цінами. Вивчення польської мови краще почати в своїй країні. Стане в нагоді знання граматики і початкового словникового запасу. Розмовну мову набагато швидше можна вивчити в польському середовищі. Більшість наших клієнтів через 2-3 місяці вже починає говорити по-польськи. Дитячий садок і школа-можуть бути безкоштовними (державні) або від 100 євро - приватні.

Поляки давно живуть стабільно і в достатку, вони доброзичливі і відкриті для спілкування.

БУДЕМО РАДІ ВІДПОВІСТИ НА БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ!
Залиште заявку і ми запропонуємо оптимальне рішення!
Городецька Марта Менеджер по роботі з клієнтами

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
вава

ва

Александра
video1

1 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod  tempor incididunt psum dolor sit amet,consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

НАШІ ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
 • ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНО
 • СУЧАСНИЙ ТА ЯКІСНИЙ СЕРВІС
 • СОТНІ ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ
 • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ
 • ПРАЦЮЄМО ЗІ ВСІМА РЕГІОНАМИ УКРАЇНИ

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Залиште, будь-ласка, своє питання нижче і наші спеціалісти дадуть відповідь, як тільки матимуть таку можливість!

Або телефонуйте просто зараз на номер 097 447 16 60
Замовлення зворотнього дзвінка