• 067 900 90 06
  • 097 413 78 58
  • 096 990 89 28
24/7 Приймаємо заявки Задати питання
Передзвонимо Вам за 5 хвилин! Передзвоніть мені

Бронювання готелю

Одним з документів, які вимагаються для отримання туристичної, бізнес, репотріаційної або шопінг візи - є бронь готелю. Адже Посольство Польщі вимагає інформацію про умови проживання під час перебування на території Шенген зони. Підтвердження броні готелю – це документ, в якому зазначено ваше ім’я та прізвище, період проживання та назву готелю (хостелу).

Навіщо потрібне підтвердження бронювання готелю? Видаючи вам візу, представники Посольства хочуть упевнитися, що вам є де зупинитися під час поїздки. Раніше вимагалося підтвердження повної оплати за проживання. Проте сьогодні вимоги стали дещо м'якшими і тепер достатньо пред'явити лише підтвердження бронювання готелю.

Забронювати готель ви можете самостійно. Для цього ви маєте зайти на веб-сайт готелю (хостелу) та зареєструватися. Проте це не є безкоштовним. Тобто під час бронювання готель вимагатиме від вас попередньої оплати, що складає 50% від вартості доби проживання в ньому. Якщо враховувати що середня ціна за номер 150 злотих, то перерахувати під час бронювання потрібно 75 злотих, а це приблизно 500 гривень. А отже якщо вам не вийде приїхати в місто розміщення готелю в зазначений під час бронювання час, то ви втрачаєте чималу суму. 

Як зекономити? Для цього вам необхідно скористатись нашою послугою бронювання готелю. Вартість такої послуги 40 грн, і жодних оплат готелю проводити не потрібно. Якщо ж ви таки вирішите поселитися в готелі, то зможете оплатити його при безпосередньому поселенні.

Яка вартість послуги по бронюванні готеля?

Вартість такої послуги - 40 грн.

БУДЕМО РАДІ ВІДПОВІСТИ НА БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ!
Залиште заявку і ми запропонуємо оптимальне рішення!
Городецька Марта Менеджер по роботі з клієнтами

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
вава

ва

Александра
video1

1 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod  tempor incididunt psum dolor sit amet,consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

НАШІ ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
  • ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНО
  • СУЧАСНИЙ ТА ЯКІСНИЙ СЕРВІС
  • СОТНІ ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ
  • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ
  • ПРАЦЮЄМО ЗІ ВСІМА РЕГІОНАМИ УКРАЇНИ

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Залиште, будь-ласка, своє питання нижче і наші спеціалісти дадуть відповідь, як тільки матимуть таку можливість!

Або телефонуйте просто зараз на номер 097 447 16 60
Замовлення зворотнього дзвінка