• 067 900 90 06
 • 097 413 78 58
 • 096 990 89 28
24/7 Приймаємо заявки Задати питання
Передзвонимо Вам за 5 хвилин! Передзвоніть мені

Терміновий запис у візовий центр

Зібрати пакет документів необхідний для відкриття візи і покласти його собі в шафу візи в паспорт не принесе. Ці документи потрібно кудись “подати”. Подають пакет документів консулу на розгляд. Оскільки охочих багато, то схема роботи наступна. Є візові центри, які приймають документи. Іх задача полягає в тому, щоб перевірити наявність і правильність всіх необхідних документів і відправити на розгляд консулу. Така послуга коштує 18,5 евро. І по сюжету відомого фільму “утром деньги - вечером стулья” спочатку потрібно оплатити візовий збір, а потім подати документи. Ви оплачуєте візовий збір в Ідеа або Кредо- банку (інші банки не приймають цю оплату). Вам видають чек на якому вказано код (припейд). Далі Ви реєструєтесь на подачу документів (обираєте день та годину).

Черги в IdeaBank

Як зареєструватися на подачу документів для отримання візи?

Зробити це можна 2 шляхами:

 1. Зателефонувати на гарячу лінію візового центру.
 2. Зареєструватися онлайн на сайті візового центру.

Вказуєте дані та обираєте дату, коли Ви маєте з’явитись у візовий центр з готовим пакетом документів.  Все виглядає начеб-то просто, але є “але”.

Проблема №1. Ви додзвонюєтесь на гарячу лінію і оператор Вам говорить “На даний момент вільних дат не має”. Що це означає? Це означає, що черга бажаючих подати документи велика і візовий центр не може Вам навіть сказати, коли б вони могли прийняти в Вас документи. Таке ж саме повідомлення може чекати Вас і на сайті.

Проблема №2. Ви не можете додзвонитись на гарячу лінію, бо там постійно зайнято. Сайт не працює. Що це означає? Скоріше за все є вільні дати. Проте бажаючих настільки багато, що лінії перевантажені!

Чергий у візовому центрі

Як ми вирішуємо проблеми з реєстрацією на подачу документів у візовий центр?

Ми зловимо для Вас максимально близьку для подачі документів дату.

Для цього в нас є шляхи вирішення:

 1. "Хакери" пишуть програму, яка виловлює і резервує за вами дату. Програма за 3 секунди прописує всі дані людини в систему і видає підтвердження по реєстрацію. Припустимо, що Ви зайшли на сайт, поки Ви вводитимете свої дані (номер та серія паспорта, дата народження, прізвище та ім’я, пріпейд, запланована дата повернення та e-mail) програма впише десятки людей. Коли Ви закінчите, вільних дат в наявності не виявиться...
 2. Аналогічна програма спрямована на додзвін зареєструє Вас через колл центр візового центру.
 3. Ми викупимо для Вас дату у хакерів, які зловили дату раніше.

Чек про оплату подачі документів у візовий центр

А впринципі, яка різниця як ми це зробимо? Головне, що Вам не доведеться чекати місяцями. І поки інші чекають Ви вже заробляєте. Отож, обирати Вам - чекати чи заробляти?

БУДЕМО РАДІ ВІДПОВІСТИ НА БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ!
Залиште заявку і ми запропонуємо оптимальне рішення!
Городецька Марта Менеджер по роботі з клієнтами

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
вава

ва

Александра
video1

1 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod  tempor incididunt psum dolor sit amet,consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

НАШІ ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
 • ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНО
 • СУЧАСНИЙ ТА ЯКІСНИЙ СЕРВІС
 • СОТНІ ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ
 • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ
 • ПРАЦЮЄМО ЗІ ВСІМА РЕГІОНАМИ УКРАЇНИ

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Залиште, будь-ласка, своє питання нижче і наші спеціалісти дадуть відповідь, як тільки матимуть таку можливість!

Або телефонуйте просто зараз на номер 097 447 16 60
Замовлення зворотнього дзвінка