• 067 900 90 06
 • 097 413 78 58
 • 096 990 89 28
24/7 Приймаємо заявки Задати питання
Передзвонимо Вам за 5 хвилин! Передзвоніть мені

Відкриття робочої візи в Польщу

Серед близького зарубіжжя Польща особливо цікава українцям. Причин такого інтересу безліч. По-перше, вона знаходиться дуже близько, що є надзвичайно зручно, по-друге, вона належить до Шенгенської зони. Шенген-віза дозволить нашим студентам навчатися в польських ВУЗах, а туристам відкриє шлях у інші європейські країни, загальне число яких становить понад два десятки. А найголовніше це те, що багато українців визначили Польщу як місце, де можна влаштуватись на хорошу роботу та поправити своє фінансове становище. Кожній людині, не залежно від цілі поїздки, необхідно отримати перед тим польську візу.

Наші послуги

Повний пакет документів для отримання візи:

D 180/180 - від 2000 грн (робоча на пів року);

D 360/180 - 350 євро (воєвудська на рік).

Оплата:

50% аванс; 50% по факту отримання повного пакета документів.

У разі невиконання договірних умов - повернення коштів.

Додаткові послуги:

Заповнення анкети - 150грн

Страхівка 180х360 - 180грн

Знижки:

 • якщо 2-3 людини знижка 10%
 • якщо 4-5 осіб знижка 25%

Повна підтримка і можливість працевлаштування на якісні вакансії. Ми знаходімося: 1. м. Тернопіль, вул. Богдана Хмельницького 23, офіс №7 (Офіс Центр). 2. м. Золочів, ТЦ "Надія" 2 поверх

Тонкощі оформлення національної робочої візи (тип D) в Польщу

Привабливість Польської республіки для українців з точки зору трудової міграції є високою, через близькість обох держав, схожість культурних традицій, зрозумілість мови, порівняно високий рівень оплати праці. Та найголовнішим фактором є простота оформлення візи.

Законодавством Польщі передбачена видача жителям України спеціальної робочої візи в Польщу категорії D (національної). Вона дає право нашим співвітчизникам перебувати на польській території і вести трудову діяльність виключно там на протязі всього часу її дії (а це від пів року до року). Проте держатель такого документа може подорожувати й іншими країнами, що входять до ЄС при умові, що в’їзд на територію Європейського Союзу та виїзд з нього здійснюватиметься через Польщу.

Для того аби отримати бізнес-візу в Польщу, людина має зібрати пакет документів та подати їх. До нього входять:

 • діючий закордонний паспорт;
 • оригінал та ксерокопії внутрішнього українського паспорта;
 • заповнена анкета із вклеєним фото встановленого зразка;
 • медична страховка;
 • копії паспорта із відмітками про надання шенгенської і польської віз;
 • оригінал та ксерокопія запрошення, оформленого згідно консульських вимог.

Також для видачі національної візи в Польщу консул може попросити пред’явити і інші папери, наприклад, підтвердити що ви офіційно влаштовані на роботу, маєте докази того, що й раніше відвідували цю країну тощо.

При заповненні заяв та анкет дуже важливо робити це коректно, інакше в майбутньому можуть виникнути проблеми. Тому після збору пакету документів слід добре перевірити все самостійно, а краще звернутися до компетентного спеціаліста. Далі людина має залишити в консульстві заявку на проходження співбесіди, вистоявши перед тим чергу із величезної кількості бажаючих. Процедура оформлення візи після цього триває декілька днів, тому варто спланувати поїздку заздалегідь.

Навіть у випадку коректності заповнення усіх документів та своєчасних візитів у польське консульство можлива відмова у видачі національної візи типу D. Як свідчить статистика, відмов у видачі робочих віз набагато більше, ніж туристичних. А після попередньої відмови існує високий ризик отримати повторну відмову. Тому багато українців не ризикують та одразу звертаються до посередників, котрі можуть посприяти у позитивному вирішенні цього питання за певну плату.

Наше агентство допоможе вам отримати робочу візу в Польщу та працевлаштуватись там на вигідних умовах.

Робоча віза в Польщу. Фото. 

БУДЕМО РАДІ ВІДПОВІСТИ НА БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ!
Залиште заявку і ми запропонуємо оптимальне рішення!
Городецька Марта Менеджер по роботі з клієнтами

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
вава

ва

Александра
video1

1 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod  tempor incididunt psum dolor sit amet,consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

НАШІ ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
 • ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНО
 • СУЧАСНИЙ ТА ЯКІСНИЙ СЕРВІС
 • СОТНІ ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ
 • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ
 • ПРАЦЮЄМО ЗІ ВСІМА РЕГІОНАМИ УКРАЇНИ

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Залиште, будь-ласка, своє питання нижче і наші спеціалісти дадуть відповідь, як тільки матимуть таку можливість!

Або телефонуйте просто зараз на номер 097 447 16 60
Замовлення зворотнього дзвінка