• 067 900 90 06
  • 097 413 78 58
  • 096 990 89 28
24/7 Приймаємо заявки Задати питання
Передзвонимо Вам за 5 хвилин! Передзвоніть мені

Відкриття репатріаційної візи

Очікування українців – це отримання довгострокової Шенген візи, що дає право на легальне та безперешкодне перебування на території країн Європейського Союзу. Адже кожного разу збирати документи, стояти в чергах для їх подачі, оплачувати послуги візового центру та консульський збір забирає багато часу та впливає на ваш бюджет. А тому одноразова віза, чи віза. Яка відкрита на пару місяців у заявника викликає розчарування, адже є розуміння що через невеликий проміжок часу все треба починати спочатку. Порятунком може в таких ситуація стати репатріаційна віза.

 

Репатріаційна віза: що про неї варто знати? 

Прагнення до повернення на польську батьківщину – це основа репатріаційної візи. Так склалося що в 1944 і в 1945 більше півмільйона людей, що проживали на території Польщі були примусово виселені на територію сучасної України. Це було обумовлено відповідними рішеннями УРСР та Польською владою. І саме тому, що дати переселенцям та їх родинам відвідувати їх етнічні землі. Такі візи є довготривалі – орієнтовно їх відкривають на 5 років. 

Репатріаційна віза дає можливість не лише відвідувати східні території Польщі (звідки і були виселені лемки), але і всі країни Європейського Союзу. А тому ця віза є дуже популярною, особливо для жителів західної України, де найбільші були скупчення вимушених переселенців.

 Термін дії репатріаційної (лемківської) візи

Терміни дії репатріаційної (лемківської) візи залежать від наявності інших віз. Так наприклад, якщо ви ніколи не мали відкритих шенгенських віз, то дану візу відкриють на два роки. Якщо ж ви вже перетинали кордон з Європейським Союзом, то тоді її термін дії становитиме 5 років з можливістю багаторазового перетину кордону (мультивіза). 

Що дає вам репатріаційна віза? Найперше це можливість без перешкод подорожувати Польщею та всіма іншими країнами членами Шенгенської Угоди протягом двох чи п’яти років. Під час проходження паспортного та митного контролю вас не будуть розпитувати про мету поїздки, бо навіть коли у вас це уточнять, відповіді «подорож» буде достатньо. 

Хто має право на відкриття репатріаційної візи 

Можливість отримати даний тип візи має дуже багато українців. Адже для цього не потрібно бути безпосереднім переселенцем, а і їх родичем. Так наприклад право має чоловік/дружина особи-переселенця, діти та внуки переселенця, чоловік/дружина дитини або внука переселенця. Щодо останнього, то це означає що ви не обов’язково маєте мати родичів переселенців, для цього достатньо мати дружину чи чоловіка з яким перебуваєте в офіційному шлюбі з родини переселенців.  

Незалежно в якому місті ви проживаєте для отримання репатріаційної візи, головне – мати оригінал документів, що підтверджують факт примусового переселення з території Польщі. Це може бути рішення Державного Репатріаційного Уряду, документ з державного архіву Республіки Польщі або України. Також підтвердженням можу бути офіційні документи видані місцевими органами влади, що підтверджують факти проживання в Польщі, а також з інформацією про евакуації. 

Шукати такі документи найкраще в архівах. Для цього необхідно звернутися із заявою на ім’я керівництва у відповідну архівну установу. В ній має бути зазначено в яких містах проживали ваші родичі на території Польщі, в яке місто були переселені на території України, перелік всіх родичів із зазначенням їх дат народжень. Згодом ви отримаєте архівну довідку з інформацією про факт переселення, що дасть вам можливість відкрити репатріаційну візу. Виготовлення архівної довідки може бути тривалим і зайняти приблизно три місяці. 

Допомога у відкритті візи та отримання документів підтвердження 

Якщо ж вам не вдається отримати підтвердження факту переселення ваших родичів з території Польщі, то ви можете звернутися до нас і ми вам допоможемо! Вартість послуги – 4125 грн. Необхідна умова: один з батьків (тато або мама) народжений в період 1944-1946 роках. Термін отримання довідки до 5 днів. Якщо ж ви маєте довідку, то вартість репатріаційної візи становить – 2200 грн.

БУДЕМО РАДІ ВІДПОВІСТИ НА БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ!
Залиште заявку і ми запропонуємо оптимальне рішення!
Городецька Марта Менеджер по роботі з клієнтами

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
вава

ва

Александра
video1

1 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod  tempor incididunt psum dolor sit amet,consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

НАШІ ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
  • ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНО
  • СУЧАСНИЙ ТА ЯКІСНИЙ СЕРВІС
  • СОТНІ ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ
  • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ
  • ПРАЦЮЄМО ЗІ ВСІМА РЕГІОНАМИ УКРАЇНИ

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Залиште, будь-ласка, своє питання нижче і наші спеціалісти дадуть відповідь, як тільки матимуть таку можливість!

Або телефонуйте просто зараз на номер 097 447 16 60
Замовлення зворотнього дзвінка